Zahradní sprcha, která vodu sama ohřívá
<

Už jste slyšeli o venkovní solární sprše? Pokud ještě ne, a přitom se poohlížíte po příjemném letním osvěžení na vaší zahradě, anebo jste naopak majiteli bazénu, tak byste si o solárních sprchách rozhodně měli zjistit více informací. Třeba tak, že si přečtete informační článek o venkovních solárních sprchách z pera povolaných znalců. Zjistíte tak vše potřebné, co byste o tomto praktickém zahradním vybavení měli vědět, a samozřejmě i to, jak vám může být na zahradě ku prospěchu.

voda

Venkovní solární sprcha se totiž hodí naprosto na každou zahradu. Vzhledem k tomu, že zabírá opravdu jen minimum místa, tak ji bez potíží umístíte i tam, kde si nemůžete dovolit postavit bazén anebo nic jiného, co by zabíralo mnoho místa. Skvěle vám tak poslouží jako vítané letní vodní osvěžení v parných dnech i na těch nejmenších zahrádkách před domem anebo v zahrádkářských osadách. Ať už si domů nemůžete pořídit bazén z libovolných důvodů, tak právě díky solárním sprchám toho nemusíte litovat – ocení je jak děti, tak i dospělí.

sprcha

Navíc, takovou sprchu zároveň uvítají i všichni majitelé klasických venkovních bazénů, protože právě díky ní zajistí nezbytnou očistu těla před vstupem do vody v nádrži.
K umístění solární sprchy vám postačí minimum místa, ani ne jeden metr čtvereční pro upevnění jejího podstavce. A poté už stačí jen připojit ke sprše přívod zdravotně nezávadné vody, ideálně z běžné zahradní hadice. Voda se v těle sprchy bude ohřívat sama, a to prostřednictvím slunečního záření bez dalších zdrojů energie. A vězte, že sluníčko může vodu v těle sprchy rozpálit až na neskutečných sedmdesát stupňů. Taková teplota uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, ovšem většina lidí si takto horkou vodu ráda naředí pomocí praktického ventilu.
Navíc, cena solární sprchy je tak nízká, že si ji může dovolit koupit opravdu každý!